GRUPA SCHRAG

Kształtowniki Zimnogięte

schrag-o-nas

[ KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE ]

O NAS

Schrag jest firmą rodzinną która została założona w 1892 roku w Haarhausen w Niemczech przez Friedricha Schrag’a. Początkowo zajmowała się handlem naczyniami emaliowanymi i produktami galwanizowanymi. Kilka lat później firma została wpisana do rejestru handlowego w  Hilchenbach. W kolejnych latach firma była rozbudowywana powstawały nowe magazyny oraz hale produkcyjne. 30 sierpnia Friedrich Schrag opatentował w Carskim Urzędzie Patentowym swój wynalazek i rozpoczął produkcję okładzin ściennych i blachodachówki.

W 1968 roku rozpoczęto produkcję kształtowników zimnogiętych dla obiektów przemysłowych i handlowych. Zakupiono pierwszą prasę krawędziową  o długości 3m, oraz rozwijacz. W 1976 zakupiono kolejne pracy krawędziowe o długości 3, 4 i 6m. Rok później zakupiono pierwszą prasę  o długości 8m.

[ STRATEGIA FIRMY ]

NASZA FILOZOFIA

NASZA MISJA

Zgodnie z zasadą „bez ruchu to cofanie się”, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby stale ulepszać nasze produkty i usługi

NASZA WIZJA

Opieramy się na motywacji i wiedzy naszych pracowników, abyśmy mogli osiągać przyszłe cele.

NASZE WARTOŚCI

Z wytrwałością i dużym zaangażowaniem zawsze pracowaliśmy nad solidnymi rozwiązaniami na potrzeby jutra

[ 125 + ]

LATA DOŚWIADCZENIA

[ 100% ]

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

[ 16 ]

ODDZIAŁÓW

[ 450 + ]

PRACOWNIKÓW

[ O NAS ]

GRUPA SCHRAG

Grupa Schrag obecnie jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą materiałów i rozwiązań do budowy hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, jak również dla klientów indywidualnych.Oddział Polski zajmuje się przede wszystkim produkcją kształtowników zimnogiętych.

Naszymi podstawowymi produktami są płatwie dachowe – profile “Z”, rygle ścienne – profile “C”. Ich zastosowanie w ostatnich latach znacznie się zwiększyło z uwagi na wszechstronne zastosowanie. Ponadto w naszej ofercie znajdują się również profile kontenerowe, podstawy pod panele fotowoltaiczne, podstawy pod pasma świetlne, obróbki blacharskie, kasety i panele elewacyjne.

Zakres przerabianych blach mieści się w zakresie 0,5 – 4,0mm, natomiast gatunki stali to: DX51D, S350GD, S390GD, S450GD, S235, S355, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, blacha aluminiowa.

Posiadamy również własne biuro projektowe. Na życzenie klienta wykonujemy dobór płatwi dachowych i rygli ściennych, oraz podstaw pod pasma świetlne. Dopełnieniem całego projektu jest również przygotowanie dokumentacji warsztatowej. 

[ SCHRAG POLSKA ]

NASZE PRODUKTY

schrag-ikona-x

Kształtowniki zimnogięte

www.schrag.pl

ZOBACZ
schrag-ikona-gwiazdka

Schrag Lite

Program do doboru płatwi i rygli

WIĘCEJ
schrag-ikona-trójkąt

Profile "Z"

Aktualny katalog płatwi dachowych

ZOBACZ
schrag-ikona-sześcian

Profile "C"

Aktualny katalog rygli ściennych

ZOBACZ